Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak Hrát S 1Umd Na Více Psp

6. 9. 2009

JAK HRÁT S 1 UMD NAVÍCE PSP                

                                                                                                          Když nemáte více originálek a chcete si zkusit multiplayer na dvou (nebo více) PSP, může se hodit tento jednoduchý trik s prohozením herního disku v PSP.
Zkontrolujte si nastavení Ad Hoc Mode v Network Settings: mělo by být na všech PSP totožné, např. automatic a zapněte wifi switche (vlevo dole - zapnuto je nahoru)
V PSP s herním diskem spusťte hru a multiplayer. Některé hry vyhledávají okolní PSP přímo, jiné až po nastavení multiplayeru. Umožňuje-li to hra, nastavte čas na unlimited (nekonečno)
Zatímco se vyhledává spojení s dalšími hráči, vyndete disk z první PSP a na otázku, chcete-li odejít ze hry odpovězte NE (no)
Vložte disk do druhé PSP, dejte multiplayer, vstoupit do hry (join/search game).. obě PSP se najdou. Potvrďte a podle potřeby zopakujte u všech hostovaných PSP
Ve hře se pak obvykle nastavuje multiplayer (výběr auta apod.), takže herní disk z druhé PSP vyndejte, vložte do první PSP a zvolte podrobnosti multiplayeru. Před spuštěním závodu/pařby pak je obvykle třeba UMD disk ještě jednou prohodit .. a někdy i po každém, odježděném kole
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář